صفحه اصلی

در حال بارگیری...
اخبار

معرفی کتاب نفیس «بهجت‌الدعا»، مجموعه ادعیه و اذکار مورد توصیه آیت‌الله‌العظمی بهجت (ره)

 دعا و عبادت، از بارزترین ویژگی‌های شخصیتی عالم عامل و عارف ربانی، حضرت آیت‌الله بهجت رحمه‌الله، بود. ایشان وقت را همچون طلا قیمت‌گذاری می‌کردند و برای لحظه‌هایشان برنامه داشتند. در تمام عمر شریفشان لحظه‌ای را هم از دست نمی‌دادند. در این میان بیشتر ساعت‌های شبانه‌روزشان به دعا و عبادت اختصاص داشت و نزدیک به دوازده ساعت طول می‌کشید. در میان برنامه‌های کاری خودشان نیز اذکار و اوراد گوناگون بر لبانشان جاری بود؛ حتی زمانی که در میان مطالعه از جا بر‌می‌خاستند تا از قفسه، کتابی را بردارند، زیر لب ذکر می‌گفتند. ایشان می‌فرمودند: «به‌تجربه برای من معلوم شده كه اگر از مسائل عبادی كم نشود، درسی كه نیاز به یک ساعت مطالعه دارد، با ده دقیقه تمام می‌شود».

مرکز تنظیم و نشر آثار آیت‌الله بهجت رحمه‌الله با در نظر گرفتن این مهم در زندگانی ایشان، تصمیم گرفت مجموعه‌ای از عبادات و دعاهایی را که ایشان ملتزم به انجام آنها بودند و به دیگران توصیه می‌کردند، جمع‌آوری کند و در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

اینک «بهجت‌الدعا» صفحاتی است بهجت‌آفرین از نور ادعیه و عبادات برای روشن‌شدن ساعت‌های زندگی، که در شش فصل تنظیم شده است:
درآمدی بر دعا (از منظر روایات و آیت‌الله بهجت)؛
سوره‌هایی از قرآن؛
دعاها؛
زیارات؛
اذکار و دستوالعمل‌ها؛
نمازها.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را به‌صورت آنلاین، از طریق بخش فروشگاه سایت به نشانی Www.BahjatAva.com تهیه کنند؛
برای تهیه کتاب برای ارگان‌ها، ادارات و سازمان‌ها، با شماره ٠٩١٢٧٩٧۴٧۵٠ تماس بگیرید؛
همچنین این کتاب در فروشگاه‌های پاتوق کتاب در سراسر کشور عرضه می‌شود؛
مجاورین حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام در شهر مشهد نیز می‌توانند این کتاب را از مجموعه فروشگاه‌های انتشارات به‌نشر (آستان قدس رضوی) تهیه نموده و یا با شماره تلفن ٣٢٢١۵۴٠٣-٠۵١ (ورودی باب‌الجواد علیه‌السلام) تماس بگیرند.

آخرین مطالب

نمایه‌ها

فیلم ها